За Азаровим не простежили, коли він ліз на сцену. Але переговорів з ним не ведуть

Середа, 5 січня 2005, 14:32
Жодних діалогів з представниками колишнього уряду "Наша Україна" не веде.

Про це в інтерв'ю "Львівській газеті" заявив координатор парламенської фракції "Наша Україна" Віктор Пинзеник.

На запитання, як можна трактувати перебування у новорічну ніч поруч з Ющенком на сцені Майдану Незалежності Миколи Азарова, Пинзеник відповів:

"Дуже важко прослідкувати, хто є на Майдані та на сцені. Тому говорити про якісь символи передчасно. Жодних діалогів із представниками колишнього уряду ми не ведемо".

Пинзеник відмовився назвати імена осіб, у яких найбільше шансів стати наступним прем’єр-міністром. "Це буде гадання. Усього досягнемо за умов компромісу", - відповів він.

Разом з тим, народний депутат зазначив, що "в переговорному процесі існує певний конфлікт між необхідністю формувати професійну команду, з одного боку, а з іншого – дотриматись обіцянок партнерам по коаліції". "Сподіваюся, що буде досягнуто золотої середини", - додав Пинзеник.

Також він підтвердив, що Народна аграрна партія, яку очолює спікер Володимир Литвин, "безперечно, також братиме участь" у формуванні нового уряду.

"У цій політичній силі (НАПУ) чимало кваліфікованих спеціалістів, які ідеологічно близькі до "Нашої України", тому одну зі скрипок у новому оркестрі гратимуть саме вони", - сказав Пинзеник.

Координатор фракції схвально оцінив візит Юлії Тимошенко у Донецьк, коли вона брала участь в прямому ефірі на ТРК "Україна". На його думку, "це повинні робити всі".

Те, що відбувається в тому регіоні, не з вини простих людей. Це наслідок тривалого зомбування. Ліквідація останніх є важливою метою. Те, що зробила Тимошенко, – перший вельми вагомий внесок у спільну справу", - сказав Пинзеник.

Крім того, вважає один з лідерів "Нашої України", "слід вести переговори з елітами регіону, аби усунути суперечності в майбутній співпраці". "Люди в усіх областях для свого щастя потребують приблизно однакового. Тому бар’єрів не повинно бути", - підкреслив Пинзеник.

"Українська правда"

Читайте також:

Ющенко отримає перше попередження. За Азарова

Тимошенко проти канікул й "азаровщини"

Працевлаштувавши Азарова, Ющенко не подружиться з Донецьком

Прихильники Ющенка запропонували взяти Азарова в Кабмін разом з Кучмою

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування