Януковичці говорять, що на них тиснуть і хочуть закон про опозицію

Середа, 2 лютого 2005, 12:44
Депутат фракції "Регіони України" Валерій Коновалюк заявляє про тиск на членів Партії регіонів в окремих областях України, і вважає за необхідне прийняти закон про регламент парламенту, який визначив би повноваження й права парламентської опозиції.

Виступаючи з трибуни Верховної Ради в середу, Коновалюк підкреслив, що хід виборчої кампанії засвідчив "про зрілість українського суспільства", повідомляє Інтерфакс-Україна

Однак Коновалюк зауважив, що "у той же час, ми сьогодні не можемо не сказати про те, що наші прихильники, активісти Партії регіонів в окремих областях піддаються дуже серйозному гонінню й переслідуванню".

"Сьогодні йде дуже серйозний тиск на цих людей і за їх громадянську й професійну позицію", - додав депутат. На його думку, "це має дуже серйозні й небезпечні наслідки".

"Я хотів би також звернутися до новообраного президента із пропозицією визначити, що цей рік все-таки має стати роком національної єдності й примирення", - сказав Коновалюк.

За його словами, у найближчий час до сесійної зали має бути внесений законопроект про регламент Верховної Ради, який визначив би принципи роботи парламенту, і який би "чітко визначив права й повноваження опозиції".

"І для нас дуже важливо, щоб саме зараз парламент продемонстрував не тільки народним депутатам, але й українському суспільству, що ми в змозі визначити найбільш важливі значимі проблеми, які будуть розглядатися в стінах парламенту", - сказав депутат.powered by lun.ua