На Пінчука й Ахметова чекає ще й аудит

Вівторок, 8 лютого 2005, 14:33
Уряд України доручив Міністерству юстиції, Генеральній прокуратурі й Фонду державного майна України виробити чіткий правовий механізм повернення майна у власність держави.

Зокрема, це стосується металургійного комбінату "Криворіжсталь", заявив Міністр економіки Сергій Терьохін на прес-конференції у вівторок, - передає ЛІГАБізнесІнформ.

Що стосується повернення майна "Криворіжсталі" державі, то це не буде реприватизацією, - відзначив Терьохін.

При цьому він додав, що конкретного рішення уряд з цього питання ще не ухвалив і не збирається поспішати, оскільки ще немає рішення Верховного Суду України. Терьохін відзначив, що 18 лютого ВСУ винесе своє рішення, яке "відкриє нам дорогу".

Разом з тим, Терьохін сказав, що перед Міністерством економіки стоїть завдання провести аудиторську перевірку на "Криворіжсталі". При цьому він підкреслив, що це - робота не одного дня, і всі процедури, пов'язані із цим, достатньо тривалі.

Разом з тим, Міністр підкреслив, що в ході приватизації потенційні конкуренти покупця "Криворіжсталі" уже робили аудит, тому Міністерство економіки планує порівняти ці розрахунки з розрахунками Фонду державного майна.

При цьому Терьохін додав, що цю роботу Міністерство планує провести протягом одного місяця.powered by lun.ua