"Нашій Україні" допоможуть французи

Середа, 9 лютого 2005, 19:35
Французька партія "Союз за народний рух" допомагатиме "Нашій Україні" у підготовці партійних кадрів, а також підтримуватиме при вступі в міжнародні політичні організації.

Заяву про співробітництво підписали у Києві в секретаріаті президента від "Нашої України" Роман Безсмертний, віце-прем'єр з адмінреформи, і від "Союзу за народний рух" Ніколя Саркозі, голова цієї партії.

Сторони домовилися діяти для зближення України й Франції, а також зближення України з європейськими структурами, повідомляють "Українські новини".

Партія "Союз за народний рух" у заяві підтримала проект створення спільного ринку між Європейським Союзом й Україною, заснованого на засадах конкуренції й відсутності дискримінації.

Зустріч з Саркозі провів у середу також президент Віктор Ющенко.

Однією з головних тем розмови, за інформацією прес-служби президента, було подолання наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

За словами президента, ця катастрофа "була серйозною травмою для України, раною, яка болить і дотепер". Ющенко відзначив, що Україна не зможе своїми силами справитися з чорнобильськими проблемами.

Серед них він назвав дефіцит "знань про те, що відбувається в саркофазі", проблему дезактивації чорнобильської зони і саркофага, а також проблему, пов'язану із закінченням терміну експлуатації саркофага.

Також політики обговорили євроінтеграційні прагнення України. Також було наголошено на необхідності спростити візовий режим між Україною та країнами ЄС для різних категорій громадян, зокрема, студентів.powered by lun.ua