Голову Гонгадзе шукають війська і водолази? Піскун каже, що затримали двох полковників

Вівторок, 1 березня 2005, 21:21
В операції по розшуку речових доказів по справі Георгія Гонгадзе залучено війська та підрозділи Міністерства надзвичайних ситуацій.

Про це повідомив журналістам президент Віктор Ющенко.

На питання, хто затриманий у справі Гонгадзе, Ющенко сказав: "Я не знаю, чи треба зараз говорити про імена. Вони відомі мені, але це не моя функція – їх називати".

"Це конкретні люди, які дали покази, в тому числі вчора ввечері, коли ми пізно закінчували оцінку цієї ситуації", - сказав Ющенко.

"Ми керувалися показом, який був офіційно даний одним свідком. І на базі цих показів були зроблені успішні операції вночі", - додав президент.

"Зараз вилучаються речові докази, розкидані по ставках, річках, ямах...", - сказав Ющенко.

Зокрема, за словами Ющенка, у вівторок за розшуком речових доказів працювали двоє водолазів.

"Я ще результатів не отримав", - сказав Ющенко і додав, що він попросив генпрокурора Святослава Піскуна "попрацювати з журналістами і донести інформацію, яка не зашкодить слідству".

На питання, чи знайдено голову, Ющенко сказав: "На вчора не знайдено, але є оперативні наводки на місця, де вона може бути".

В той же час генпрокурор Святослав Піскун повідомив, що у справі про вбивство Георгія Гонгадзе затримано двох полковників міліції.

На питання журналістів про затримання у справі Гонгадзе, він сказав: "Затримано двоє, полковники".

На питання, де вони служили на момент скоєння злочину, прокурор сказав "в міліції".

Піскун також спростував затримання генерала Астіона: "Ні, ні! Астіон не затриманий".

Водночас міністр внутрішніх справ Юрій Луценко відмовився коментувати будь-які подробиці у справі Гонгадзе.

"Слідство веде Генпрокуратура, ми як можемо допомагаємо", - сказав міністр. Він додав, що не може нічого повідомити, бо тільки Генпрокуратура може визначити, чи не шкодить ця інформація слідству.

Українська правда
powered by lun.ua