Піскун готовий арештувати убивць Гонгадзе. Його самого чекає суд

Середа, 2 березня 2005, 10:31
Генеральна прокуратура України має досить доказів для видачі санкції на арешт осіб, причетних до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе, заявив Генеральний прокурор України Святослав Піскун телефоном в ефірі українського телебачення.

"У нас уже є досить доказів, щоб ми брали санкцію на арешт людей, які вчинили цей страшний злочин", - сказав Піскун.

Генпрокурор також спростував інформацію про те, що була знайдена голова вбитого журналіста, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Водночас мати загиблого журналіста Георгія Гонгадзе Леся Гонгадзе вимагає покарати Генеральну прокуратуру за бездіяльність. Про це вона заявила в інтерв'ю "1+1".

За її словами, у неї є поштове повідомлення від 17 липня 2000 року про доставку в Генпрокуратуру України відкритого листа її сина Георгія, в якому він заявив про стеження за ним.

"Я не шукатиму вбивць, я судитимуся з Генеральною прокуратурою", - сказала Гонгадзе.

"Генпрокуратура повинна понести найсуворіше покарання, тому що вона 4,5 роки знущається наді мною", - заявила вона, додавши, що вірить у те, що Генпрокуратура буде покарана.

Адвокат Лесі Гонгадзе Андрій Федур вітає розкриття вбивства її сина Георгія, але при цьому він зауважує, що "аплодувати" цьому фактові можна буде лише після того, коли крапку в справі поставить суд.

Про це Федур заявив кореспонденту УНІАН, коментуючи заяву президента України Віктора Ющенка про те, що знайдено вбивць журналіста.

За словами Федура, "я особисто утримаюсь висловлювати подяку комусь, особисто Піскуну, поки справу не розгляне суд". При цьому адвокат додав, що знає чимало справ, коли "через нульову доказову базу вони розсипалися" і не доходили до логічного завершення.

Федур переконаний, що про повне розкриття справи Гонгадзе та "висловлення подяк" можна буде говорити тільки після того, як знайдуть та притягнуть до відповідальності замовників і організаторів вбивства журналіста.

Як повідомлялося, президент України Віктор Ющенко заявив, що справу про вбивство журналіста Гонгадзе розкрито, виконавці вбивства встановлені.

УНІАНpowered by lun.ua