Мороз бере до себе екс-зятя Кучми, щоб ослабити Медведчука

3 перегляди
Четвер, 3 березня 2005, 16:37
Лідер Соцпартії Олександр Мороз говорить, що до його фракції потрапляють лише перевірені представники колишніх прокучмівських сил.

Як пояснив Мороз журналістам, вони на засіданні соціалістичної фракції розглядають кандидатів на прийом у депутатську групу СПУ з числа колишніх провладних політиків.

"А перед тим, як ці люди (кандидати) потрапляють на засідання фракції, вони отримують інформацію, чи варто їм взагалі з'являтися, чи ні", - зазначив Мороз.

За його словами, кандидатам на засіданні фракції ставлять запитання.

Як відомо, після помаранчевої революції до СПУ увійшли екс-члени більшості Гайдош, Гадяцький, Гошовський, Рудковський і навіть перший зять Кучми Ігор Франчук.

Мороз пояснив, що вступ Франчука – "це воля депутата", і його кандидатура "обговорювалася на засіданні фракції".

"Я не думаю, що людина, яка була в родинних стосунках з президентом, користується його прикриттям", - сказав Мороз і додав, що "я не консультувався з Кучмою щодо Франчука".

"Те, що ми прийняли Франчука – це нормально, оскільки так ми ослаблюємо сторону, яка виступала проти нас", - сказав Мороз, маючи на увазі, що до того Франчук входив до фракції СДПУ(о).

На саркастичне питання, чи прийме в такому разі СПУ Григорія Суркіса, Мороз сказав: "Не бійтеся, Суркіс не зрадить своєї партії. Це інший випадок".

Загалом, за словами Мороза, він "не фіксує чергу на прийом в СПУ" і "не дає гарантій щодо наступних (виборчих) списків".

Мороз також пояснив, що інший прокучмівський політик – Гошовський – "пройшов процедуру, передбачену статутом, перед вступом у фракцію СПУ".

"Він став членом СПУ в Харкові і тепер за статутом зобов'язаний бути членом фракції СПУ", - додав Мороз.

"Українська правда"


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua