Після вбивства Кравченка, Кучму залучать до справи Гонгазде

П'ятниця, 4 березня 2005, 12:06
Смерть екс-глави МВС України Юрія Кравченка підтверджує, що влада була причетна до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Таку думку висловив РІА "Новості" директор Інституту політичних досліджень Сергій Марков.

"На сьогоднішній день можна розглядати дві версії смерті Кравченка - або це було самогубство, оскільки він знав, що вимушений буде понести покарання, або смерть Кравченка була вигідна тому, хто хотів відрізати лінії, які ведуть до замовників", - вважає Марков.

На його думку, все це підтверджує, що влада була причетна до вбивства. "Вище керівництво знало про це вбивство (Гонгадзе), і його нерозкриття говорить про гранично корумпований режим", - сказав політолог.

Він припустив, що наслідком смерті Кравченка може стати залучення до "справи Гонгадзе" екс-президента України Леоніда Кучми.

"Ми будемо свідками того, що нинішня влада спробує роздобути Кучму й провести розслідування на його адресу", - вважає Марков. На його думку, багато хто в адміністрації президента України Віктора Ющенка "ненавидять Кучму".

"Всі будуть раді розправитися над Кучмою. І в цій ситуації найсумніше, що його (Кучму) немає кому захистити, якщо обвинувачення будуть занадто одіозними", - сказав політолог.

Юрій Кравченко був знайдений у п'ятницю мертвим на своїй дачі. Однією з версій слідства є самогубство.

Новості-Українаpowered by lun.ua