Під парламентом мітингують поросята, кури і корови

Четвер, 7 квітня 2005, 11:31
Фракції Соціалістичної партії і Народної партії закликають парламент стати на захист вітчизняного товаровиробника і не приймати зміни, внесені на розгляд Верховної Ради Кабінетом Міністрів.

Про це заявив член фракції СПУ Микола Рудьковській, виступаючи у четвер в парламенті.

За його словами, ситуація, яка склалася з підготовленими Кабміном змінами до Митного тарифу, примусила сільгоспвиробників приїхати сьогодні під стіни уряду і парламенту зі своїми свинями, курями і коровами, оскільки вони "Україні більше не потрібні".

Рудьковській відзначив, що якщо парламент прийме пропоновані зміни до Митного тарифу, то Україні більше не вигідно буде виробляти м'ясо.

Він повідомив, що змінами пропонується, зокрема, знизити в два рази митні тарифи на яловичину, в п'ять-шість разів - на інші м'ясні продукти, на куряче м'ясо - на 97%, а також пропонується понизити митні тарифи на багато інших продуктів харчування.

Рудьковській заявив, що "після цього ми їстимемо тільки болгарські овочі, польське м'ясо і американську та бразильську курятину".

Крім того, член фракції СПУ заявив, що ухвалення цього документа може привести до втрати 1,5 мільйонів робочих місць в агропромисловому комплексі.

ЛIГАБiзнесIнформ

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування