Мороз порадив Тимошенко подоїти корову

3 перегляди
Четвер, 7 квітня 2005, 12:09
Лідер Соцпартії Олександр Мороз заявив на мітингу під Верховною Радою, в якому брали участь виробники сільгосппродукції разом з курами і свинями, що уряд підкорився вимогам соціалістів.

За словами Мороза, Кабмін "знімає всі пропозиції, і заявив, що буде ввозитися м'ясо тільки за ціною не нижче собівартості виробництва в Україні".

"В таких умовах можна виживати", - додав Мороз. Він розкритикував намір уряду купувати м'ясо за кордоном: "Це не принесло б користь, а тільки збило б ціну на два-три місяці".

За словами Мороза, його дядько "сам утримує худобу", і він знає, що при українських цінах на пальне та комбікорм його продукція не зможе конкурувати з імпортом.

На мітинг під парламентом протестувальники привели також півнів, курчат, корову, бичка і двох свиней.

Мороз звернувся до мітингувальників: "Корову привезли, слава Богу! Можна попросити Юлію Володимирівну, щоб подоїла".

Також Мороз порадив відвести бичка до будинку уряду і написати на ньому: "Юля, нас не так багато!"

Учасники мітингу тримали в руках гасла "Наші тушки нічим не гірше ніжок Буша", "Боротися з салом треба в тренажерному залі". Ці люди зізналися, що приїхали з Чернігівської області на запрошення депутата-голови Чернігівсього обкому СПУ Миколи Рудьковського.

Були також люди з миколаївського господарства "Агрономія" та птахофабрики з села Мирне, Київська область. Останні привезли тільки півнів. На питання, чому немає курей, чоловік сказав: "Кури зараз дома несуться, їх не можна чіпати".

"Українська правда"powered by lun.ua