Митникам заборонили носити гроші та мобілки

8 переглядів
Четвер, 7 квітня 2005, 12:12
Голова Державної митної служби України Володимир Скомаровський своїм наказом запровадив низку обмежень для особового складу митних органів у пунктах пропуску через державний кордон України та в зонах митного контролю.

Як повідомили прес-службі Державної митної служби України, відтепер під час виконання службових обов'язків у межах зон митного контролю митникам забороняється мати при собі готівкові кошти в іноземній валюті. У валюті ж України митник може мати в кишені не більше 100 грн.

Заборонено також тримати власний автотранспорт у зонах митного контролю та пунктах пропуску через державний кордон України, окрім спеціально відведених для цього місць, та користуватися мобільними телефонами під час виконання службових обов'язків.

Якщо митник має при собі мобільний телефон та кошти понад встановленої норми, він повинен перед початком роботи здати їх відповідальній особі (старшому зміни) на зберігання в окремому сейфі.

При цьому сейф опечатується особистою металевою печаткою відповідальної особи, а ключ від нього передається по зміні під підпис. Персональна відповідальність за неналежне виконання цих вимог покладається на начальників митниць.

Впровадження цих заходів спрямоване на зменшення кількості випадків зловживань митниками своїм службовим становищем.

УНІАН

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua