Порошенко багато в чому не згодний з Тимошенко

Середа, 4 травня 2005, 11:27
Секретар Радбезу Петро Порошенко заявляє, що по-різному дивися із прем'єром Юлією Тимошенко на багато проблем.

"У нас є, безумовно, різне розуміння цілого ряду варіантів вирішення тих проблем, з якими зіткнулося суспільство. Це стосується економіки, це стосується політики, це стосується гуманітарної сфери", - сказав Порошенко в інтерв'ю "Комерсанту".

За словами Порошенка, "обговорення різних точок зору відбувається в конструктивній манері, де кожний має можливість мати свою точку зору".

"Ми приймаємо погоджене рішення й разом його реалізуємо. Приміром, нинішній проект адміністративної реформи й проект, який уряд вніс у РНБОУ, сильно відрізняються один від одного", - розповів Порошенко.

"Це не значить, що перемогла Тимошенко чи переміг Порошенко. Я глибоко переконаний, що перемогла Україна, тому що в результаті обговорення був знайдений повний компроміс і за структурою міністерств, і за структурою уряду".

Порошенко сказав, що на РНБОУ не було дискусії його й Тимошенко, а була дискусія "дванадцяти професійних членів РНБОУ, де кожний мав можливість висловити свою точку зору".

"Чесна, прозора політика поставить нас у ситуацію, коли в політика не буде можливості не приймати очевидних рішень", - сказав Порошенко.

Він додав, що "у мене немає конфлікту з Юлією Володимирівною, у Юлії Володимирівни немає конфлікту із мною".

"Це стосується й особистісного, і концептуального рівня", - додав Порошенко.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування