Ющенко хоче шість соток в Криму

Середа, 4 травня 2005, 16:31
Президент Віктор Ющенко хоче придбати в Криму шість соток землі.

Про це глава держави повідомив у середу на нараді з активом Автономії, повідомляє УНІАН.

Зокрема, говорячи про земельну проблему в Криму, Ющенко сказав, що хоче купити 6 соток землі, але "хоче зробити це чесно, публічно й за конкурсом".

За словами президента, потрібно у найближчі два тижні провести засідання Ради національної безпеки і оборони з земельного питання у Криму, де окремо розглянути питання земель Південного узбережжя.

За результатами цього засідання, каже Ющенко, має бути ухвалена спеціальна програма, а також сформовано комісію, яка вивчатиме ситуацію у земельній сфері. На думку Ющенка, через сільські, селищні ради, можливо, за участю СБУ, потрібно провести інвентаризацію "того, що у нас є".

При цьому президент підкреслив, що треба починати з викриття корупції влади. За його словами, за два місяці "ми маємо показати кримчанам, що в Крим повернувся закон".

На думку Ющенка, потрібно ухвалити мораторій на проведення операцій з землею. "Ніхто не займатиметься відводами… самозахватами. Ми повинні знайти відповідь на кримінальні зловживання, які були в Криму", підкреслив він.

Окремим питанням на засіданні РНБОУ має бути розглянута Програма "Морський берег": "Море повинно бути доступним для кримчан", сказав президент.

За його словами, коли через два місяці він приїде на відпочинок (до Криму), влада має звітувати "по тіньовій економіці, корупції, землі". При цьому він додав, що "фальсифікація виборів – це теж на вашій совісті".powered by lun.ua