Пінчук після розмови з Тимошенко зрозумів, що їй треба ще порадитись

Четвер, 5 травня 2005, 21:21
Власник корпорації "Інтерпайп" Віктор Пінчук говорить, що прем’єр Юлія Тимошенко поки не сформувала свою позицію стосовно ситуації навколо Нікопольського заводу феросплавів.

Після зустрічі з Тимошенко Пінчук зазначив, що "переговоривши з нами, прем’єр хоче у найближчу годину провести нараду з експертами і сформувати свою позицію".

Пінчук також розповів, що переказав Тимошенко напружену ситуацію навколо НЗФ, зокрема, щодо можливого силового захоплення підприємства.

"Ми отримали інформацію, що з Орджонікідзе (місто, де група "Приват" намагається провести свої збори акціонерів без участі Пінчука) були готові виїхати автобусами близько тисячі осіб".

"Відповідно у Нікополі навколо підприємства зібралось близько кількох тисяч осіб. Вони чекають нас із результатами", - зазначив Пінчук.

Він також сказав, що збори акціонерів Нікопольського феросплавного в Орджонікідзе в інтересах "Привату" у п’ятницю 6 травня бути проведені не можуть.

"Збори були призначені на п’яте травня. І нехай вони навіть незаконні, то проводити їх шостого – це абсурд", - зазначив він.

Пінчук також сказав, що обговорював з Тимошенко питання реприватизації і доплати за об’єкти, які на думку уряду, були приватизовані незаконно.

"Ми обговорювали не можливість доплати за окремі підприємства, а законопроект про дооцінку. Ця стихійна реприватизація будоражить уми та наносить шкоду інвестиційному клімату. Тому бізнес і влада мають знайти компроміс", - сказав Пінчук.

Разом з Пінчуком з Кабміну вийшов керівник фракції "Демократичної України" Ігор Шаров, який розповів, що протягом дня ситуацію навколо НЗФ вони обговорювали з головою Верховної Ради Литвином, першим віце-прем'єром Кінахом і головою ФДМ Семенюк.

Також під будинком уряду разом з Пінчуком і Шаровим перебувала наближена до них депутат Юлія Чеботарьова.

"Українська правда"

Читайте також:

Пінчук проситься до Тимошенко, "Приват" просить Семенюк дати телефонну командуpowered by lun.ua