Тимошенко і Піскун мають розібратись із "захопленням" Ющенком палацу в Криму

П'ятниця, 3 червня 2005, 11:59
Народні депутати підтримали запит до прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, генпрокурора Святослава Піскуна та голови фонду держмайна Валентини Семенюк вивчити ситуацію щодо "захоплення Масандрівського палацу в Криму під президентську резиденцію".

Відповідний запит депутатів фракції "Регіони України" зачитав голова Верховної Ради Володимир Литвин в п’ятницю на ранковому засіданні.

Також Литвин зачитав запит депутата Володимира Яворівського до керівника Держуправління справами Ігора Тарасюка про надання вичерпної інформації про кількість державних резиденцій та вартість їх утримання для державного бюджету України, яка ретельно приховувалась під час президентства Леоніда Кучми.

У свою чергу депутат Степан Хмара направив депутатський запит до генпрокурора та міністерства внутрішніх справ щодо проведення нового розслідування вбивства Вадима Гетьмана.

Депутат Володимир Нечипорук подав запит до Піскуна, в якому він просить його притягти міністра внутрішніх справ Юрія Луценка до кримінальної відповідальності за грубе порушення Конституції і законів, посягання на приватну власність та зловживання владою.

Ничипорук також надіслав запит до прем’єра Тимошенко про застосування відповідних заходів до Луценка, зокрема, відсторонення його від службових обов’язків за період перевірки його діяльності Генпрокуратурою.

"Українська правда"


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua