Пінчук з Ахметовим позиватимуться з усіма, хто зазіхне на їхню власність

Четвер, 9 червня 2005, 12:01
Власник "Криворіжсталі" "Інвестиційно-металургійний союз" направляє матеріали у справі "Криворіжсталі" у Європейський суд з прав людини і в Комітет ООН по правах людини.

Про це говориться в заяві консорціуму "ІМС", переданій в "Українську правду".

На думку ІМС, заява прем'єра Тимошенко "підсилила позицію законних власників "Криворіжсталі" у міжнародних судах і може послужити вирішальним аргументом для термінового розгляду".

"Заява прем'єр-міністра України про реприватизацію "Криворіжсталі" йде врозріз з чинним законодавством і ігнорує право ІМС на захист своїх інтересів у суді", - наголошується в заяві.

На думку ІМС, заява прем'єра від 6 червня 2005 року, а також її наступні заяви, "ще більше підривають довіру інвесторів до української економіки".

Як відомо, Тимошенко доручила 6 червня Фонду державного майна приступити до підготовки тендера на повторну приватизацію гірничо-металургійного комбінату "Криворіжсталь".

У середу вона повідомила, що в суботу Кабмін має ухвалити постанову в рамках заходів нової приватизації "Криворіжсталі".

Крім цього, за словами прем'єра, на "Криворіжсталь" виїжджає міжвідомча група, що візьме під контроль діяльність комбінату.

На думку ІМС, заява прем'єра базується "скоріше на політичній волі, ніж на фундаментальних принципах справді ринкової економіки: повазі до верховенства закону, прозорості і захисту прав власності".

Подібні "заяви не повинні бути голослівними, і громадяни України, а також світове інвестиційне співтовариство однозначно захочуть знати, що ж ховається за цією заявою", відзначає ІМС.

ІМС заявляє, що буде заперечувати рішення Господарських і Апеляційних судів у повному масштабі в судах України.

ІМС також попереджає, що якщо "хто-небудь з потенційних покупців "Криворіжсталі" прийме рішення придбати в української держави акції підприємства, консорціум буде змушений залучити такого покупця до судових розглядів".

Читайте також:

Тимошенко висадить на "Криворіжсталь" десант. І радить не робити дурниць

Пінчук з Ахметовим поки не віддали акції "Криворіжсталі"

Тимошенко збирається якнайшвидше продати "Криворіжсталь", щоб Пінчук не встиг з мировою угодою

Акції "Криворіжсталі" заарештують
powered by lun.ua
Усі новини...