Про те, що Гонгадзе уб'ють, знав тільки Пукач – стверджують підозрювані

3 перегляди
Четвер, 9 червня 2005, 13:12
Про те, що Георгія Гонгадзе повинні убити, знав тільки генерал Олексій Пукач.

Таку версію, засновану на свідченнях підозрюваних, вдалося довідатися газеті "Сегодня".

За версією обвинувачуваних, коли "Георгій вийшов від Притули 16 вересня 2000 року, його вже очікувало підставне "таксі" без шашечок".

"Водій сказав, що переднє сидіння поламане, так що, мовляв, сідай назад. Гія сів і відразу на переднє сидіння підсів генерал Олексій Пукач, а позаду Гію з двох боків затисли ще двоє. У засідці стояла ще одна машина із працівниками Пукача, навколо працювала "наружка", - викладає версію газета.

"Про те, що Георгія будуть убивати, знав тільки Пукач, інші вважали, що потрібно просто відвезти і налякати", - стверджують підозрювані.

"З місця рвонули обидві машини. Під'їхали до Байкового цвинтаря, там на першій машині поміняли номери на якісь іноземні, типу молдавських або литовських. На КП Одеської траси другій машині дали відбій. А перша поїхала в район Білої Церкви, до села, де в Пукача жили родичі", - пише "Сегодня".

За версією підозрюваних, Пукач "сам сходив на подвір'я (була ніч, у будинку спали, і візиту Пукача не бачили), узяв лопату".

"Приїхали на уподобане місце, Гія і ще двоє залишилися сидіти, а Пукач і водій стали рити яму. Георгій нібито заблагав українською мовою: "Дядьки, відпустіть мене..." Але його виволокли, кинули на землю обличчям вниз, зв'язали. І Пукач особисто став душити ременем, витягнутим зі штанів журналіста. Гія пручався, набирав повітря", - пише газета.

"Тоді Пукач скомандував одному з підручних, щоб вибив повітря з легень Гії. Той став бити ногою по ребрах. Задушили, роззули, забрали предмети, по яких можна було б пізнати тіло (сумку, куртку), кинули в яму", - стверджують підозрювані.

Після цього, вони сходили за бензином, облили і підпалили тіло.

"Речі викинули по дорозі, взуття утопили в озері. Його знайшли, і зараз там продовжуються пошуки. Потім відзначили цю страшну подію, посиділи в якомусь кафе. Більше троє убивць (крім Пукача) туди не їздили, про долю тіла (обезголовлення, переміщення під Таращу) нічого нібито не знають", - пише газета.


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua