Березовський не "зловживав"? Він теж довідався про справу із ЗМІ

П'ятниця, 1 липня 2005, 17:23
Інформація про порушення кримінальної справи щодо голови Запорізької облради Володимира Березовського є "навмисною дезінформацією".

Про це заявила радник голови Наталя Кузьменко в п'ятницю, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

За словами Кузьменко, Березовський довідався про те, що проти нього порушено кримінальну справу "з інтернет-видань, сайту МВС України й інформаційних випусків по телебаченню".

"Офіційного повідомлення від слідчих органів він не одержував, і для надання свідчень з цього приводу в прокуратуру не запрошувався", - підкреслила вона.

Кузьменко також повідомила, що Березовський на даний час "виконує свої обов'язки, знаходиться на робочому місці, і всі чутки про те, що він пішов у відпустку, ховається, оголошений у розшук, які поширили деякі ЗМІ, не відповідають дійсності і є навмисною дезінформацією суспільства".

Вона зачитала журналістам інформаційне повідомлення, підготовлене апаратом Запорізької обласної ради, у якому спростовується інформація із сайту МВС України про "незаконний перерозподіл майна бази відпочинку "Дружба", до якого нібито був причетний Березовський".

"Будь-якого зловживання службовим становищем посадовими особами, про які вказано в інформації із сайту МВС України, насправді немає. Інформація про те, що база відпочинку "Дружба" позбавлена права на приватизацію власного майна, а держава втратила можливість розпоряджатися майном спільної власності територіальних громад, є безпідставною", - відзначила Кузьменко.

Крім того, за її словами, голова обласної ради зараз розглядає можливість "захисту своєї честі і гідності від наклепу і необґрунтованих обвинувачень у судових інстанціях".

"...Рішення зараз розглядають наші юристи, і "так" або "ні" я вам скажу у вівторок зранку...",- заявила Кузьменко.

У свою чергу представники прокуратури Запорізької області поки утримуються від коментарів з даного питання. За інформацією джерела в обласній прокуратурі, орієнтовно 5 або 6 липня повинна відбутися прес-конференція керівництва цього силового відомства.

Як відомо, у четвер Департамент зі зв'язків з громадськістю МВС України повідомив про те, що прокуратура Запорізької області порушила кримінальну справу за фактом зловживання службовим становищем колишніми посадовими особами Запорізької облдержадміністрації, зокрема Березовським.

За даними МВС, посадові особи Запорізької ОДА здійснили незаконний перерозподіл статутного фонду товариства з обмеженою відповідальністю "База відпочинку "Дружба" на користь ВАТ "Примсервіс", чим нанесено збитків на суму понад 1 мільйон гривень.

Читайте також:

Березовський перерозподілив "Дружбу" за мільйон
powered by lun.ua