Ющенко пригрозив сумісникам. Порошенко послухався

Субота, 2 липня 2005, 15:07
Секретар Ради нацбезпеки й оборони Петро Порошенко на наступному тижні має намір написати заяву про складення депутатських повноважень.

Про це він заявив у Вінниці в суботу на зустрічі з виборцями округу №12, на якому був обраний у Верховну Раду навесні 2002 року.

Порошенко заявив, звертаючись до своїх виборців: "Я прошу дозволи у вас написати таку заяву"

Він відзначив при цьому, що його депутатська приймальня в окрузі буде продовжувати працювати.

Раніше Порошенко заявляв, що ухвалить рішення щодо депутатства після рішення Конституційного суду, де оскаржена законність його призначення секретарем РНБО.

У той же час президент Віктор Ющенко вимагає від депутатів-сумісників терміново визначитися зі своїм статусом і місцем роботи, повідомляє прес-служба глави держави.

"Я вимагаю від всіх депутатів-сумісників терміново виконати норми Конституції й закону й офіційно визначитися з місцем роботи", - відзначив він.

Президент підкреслив, що якщо сумісники найближчим часом офіційно не визначаться з місцем роботи, будуть прийняті необхідні кадрові рішення.

На сьогоднішній день у парламенті більше 20 депутатів-сумісників - членів уряду, керівників центральних відомств і глав обласних адміністрацій. Частина з них призначена ще в лютому.

Днями Апеляційний суд Києва ухвалив рішення щодо позбавленні глави Львівської обласної адміністрації Петра Олійника депутатських повноважень. Це перше судове рішення по депутатах-сумісниках, що представляє нову українську владу.

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua