Литвину терміново треба закон про вибори

Понеділок, 4 липня 2005, 12:14
На останньому пленарному тижні парламент повинен визначитися щодо нової редакції закону "Про вибори народних депутатів України".

Про це повідомив голова Верховної Ради України Володимир Литвин, відкриваючи засідання погоджувальної ради лідерів депутатських фракцій і груп, передає ЛІГАБізнесІнформ.

Законопроект планується розглянути в середу. Закон, за словами Литвина, потрібно прийняти для того, "щоб ми мали можливість відпрацьовувати відповідні зміни в законодавство про вибори в місцеві органи влади".

В той же час Литвин повідомив, що на останній пленарний тиждень поточної сесії Верховної Ради винесено 134 питання, у тому числі законопроекти щодо вступу до Світової організації торгівлі тощо.

Литвин зазначив, що з цих 134 питань 18 визначені президентом як невідкладні. В основному, за словами спікера, вони пов'язані із проблемою вступу України до СОТ, повідомляє УНІАН.

Також важливими блоком законопроектів є приватизаційні питання, питання житлового будівництва, а також міжнародні договори.

Литвин повідомив, що парламент на останньому тижні роботи цієї сесії повинен розглянути 43 законопроекти, підготовлені у другому читанні. "Ми за будь-яку ціну повинні прийняти рішення по законопроектах у другому читанні, повернуті президентом на розгляд парламенту, а також ратифікувати міжнародні угоди", - наголосив Литвин.

У п'ятницю о 12.00 заплановано оголошення про закриття сесії.

Водночас депутати завершать свою роботу 15 липня, перед цим з 11 липня працюючи у комітетах, групах і фракціях.
powered by lun.ua