Ющенко вимагає від Омельченка і Зінченка чистки в Києві, які обіцяли ще місяць тому

Субота, 9 липня 2005, 15:07
Президент Віктор Ющенко обіцяє змінити керівників районних адміністрацій у місті Києві.

Про це він сказав під час роботи з’їзду партії "Народний Союз Наша Україна", почесним головою якої він є.

"Ми говорили: змінимо всіх голів районних адміністрацій. Змінили майже всіх, дійшли до самих святих – до Києва. Олександр Олександрович (Омельченко) мені з Зінченком – місяць назад! – обіцяли кандидатури і пропозиції через три-чотири дні", – сказав Ющенко.

"Нічого, доберемося і до Києва, друзі...", - додав Ющенко.

Він наголосив, що "мова не іде про переслідування", а про те, що "перша віра, яка з’являється у людини – це бути свідком зміни".

"Якщо ви думаєте, що прекрасний фахівець глава районної податкової, який працював під проводом, наприклад, Сергія Медведчука і з усіх львівських структур брав хабарі – і сьогодні може працювати на нову політику... Це велика неправда!", - сказав Ющенко.

Ющенко також виступив за те, щоб обласні організації "Народного Союзу Наша Україна" очолювали "суперавторитетні люди, яких шанують на території, які довели боями, виборами..."

"Я не ставлю за мету невдах чи злодії вести під прапор "Нашої України". Хоча я знаю, що позиви такі є, і це природно: хто переміг – до того і будуть тулитися".

"Я не кажу, що ми не повинні прощати і бути байдужими до того, хто поступився. Але потрібна демонстрація, що "Наша Україна" будується на нових обличчях, які змінюють обличчя влади", - додав Ющенко.

Українська правдаpowered by lun.ua