Співвласник РосУкрЕнерго відхрещується від Могилевича

Середа, 3 серпня 2005, 20:57

Raiffeisen Investment A.G. заперечує причетність третіх осіб до компанії РосУкрЕнерго, посередника поставок туркменського газу в Україну (обидві - Швейцарія).

Про це йдеться у зверненні до керівництва України Вольфганга Путчека, члена правління компанії Raiffeisen Investment, яка через свою 100%-ву "дочку" - CENTRAGAS Holding A.G. - володіє 50% акцій РосУкрЕнерго.

Ще 50% акцій РосУкрЕнерго належать компанії ARosgas Holding A.G. (Швейцарія), що є дочірньою структурою Газпромбанку (Росія), повідомив "Інтерфакс-Україна" Путчек.

Як відомо, раніше голова СБУ Олександр Турчинов повідомив про розслідування можливої участі організованої злочинності в експорті газу з Туркменії.

Зокрема він сказав, що СБУ розслідує, чи знаходиться РосУкрЕнерго під "непрямим контролем Семена Могилевича, російського громадянина українського походження, який включений у списки людей, розшукуваних ФБР".

Турчинов сказав, що ім'я Могилевича не фігурує в жодних документах, "однак є багато ознак, що група людей, які знаходяться під його контролем, може в цьому брати участь".

Він відзначив, що розслідування стосується того, " чи знаходяться менеджери РосУкрЕнерго під контролем Могилевича".

Путчек також звернувся до членів уряду України, журналістів і експертів з проханням утриматися від поширення в пресі і на телебаченні припущень, які не мають під собою жодних підстав і тих, що наносять шкоду діловій репутації групи компаній Raiffeisen.

"Ми вважаємо, що Raiffeisen Investment стала жертвою методів нечесної конкуренції з боку компаній, які намагаються зупинити її діяльність і, зрештою, перешкодити участі компанії в одному з її проектів в Україні", - відзначає в зверненні Путчека Raiffeisen Investment A.G, що входить у Reiffeisen Banking Group (RZB), найпотужнішу банківську групу Австрії.

Як відомо, Могилевич нещодавно спростував свою причетність до відмивання грошей через "РосУкрЕнерго".powered by lun.ua