Тимошенко наказала перевірити власність соратника Литвина

2 перегляди
Вівторок, 9 серпня 2005, 14:02

Кабінет Міністрів доручив Фонду держмайна, Міністерству палива і енергетики і Львівській облдержадміністрації впродовж серпня провести перевірку виконання умов договору купівлі-продажу пакета акцій ВАТ "Нафтопереробний комплекс "Галичина" (м.Дрогобич, Львівська обл.) і в разі необхідності вжити заходів із захисту інтересів держави.

Про це сказано у розпорядженні Кабміну "Про затвердження заходів з оперативного розв'язання проблем, що стримують соціально-економічний розвиток регіонів" (№308-р від 3 серпня 2005 р.), текст якого опублікований на сайті Верховної Ради.

Кабмін також доручив відпрацювати за участю НПК "Галичина" та інших нафтопереробних підприємств схему забезпечення нафтопродуктами сільськогосподарських товаровиробників Львівської області і в тижневий термін розглянути питання про відшкодування з державного бюджету податку на додану вартість нафтопереробним підприємствам, зокрема ЗАТ "Укртатнафта".

25% акцій НПК "Галичина" належать державі, 25% акцій заводу володіє Ігор Єремеєв, 9,99% - Тетяна Єремеєва, 5,08% - компанія "Західресурси" (м.Луцьк), близько 32,9% контролює група "ПриватБанку".

У 2004 році завод збільшив переробку нафти на 5,8% порівняно з 2003 роком, до 2,185 млн. тонн. Частка Дрогобицького НПЗ в загальному обсягу переробки нафти в Україні становить 9,7%.

UNIAN

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"



powered by lun.ua