Янукович захотів у прямий ефір. А йому пишуть "папір"?

Четвер, 1 вересня 2005, 16:41

За кілька днів голова Партії регіонів Віктор Янукович приїде до Києва і з’явиться в прямому ефірі одного із загальноукраїнських телеканалів.

Про це "Українській правді" повідомила прес-секретар Януковича Ганна Стеців-Герман у четвер.

"Переговори про це ми ведемо з керівництвом одного з телеканалів, і як тільки вони завершаться, то Янукович з’явиться в ефірі", - сказала вона.

За словами Герман, вона особисто розмовляла з цього приводу з Януковичем. На питання, де саме зараз перебуває лідер Партії регіонів, прес-секретар відповіла:

"Він перебуває в Донецькому краю, і на наступному тижні, коли ми завершимо переговори, він приїде в Київ на прямий ефір".

Водночас адвокат Януковича Олена Лукаш заявляє, що Янукович знаходиться на території України, а його ім'я не фігурує в кримінальних справах у якості підозрюваного або обвинувачуваного.

В інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" у четвер Лукаш розповіла, що до неї, як до адвоката Януковича, не надходила інформація про те, що він може бути підозрюваним у кримінальних справах про нецільове використання бюджетних коштів. "Мені не відомі такі факти", - сказала вона.

Адвокат нагадала, що Януковича викликали на допит як свідка в червні 2005 року у справі про виділення коштів на закупівлю устаткування для міжнародного аеропорту Донецька. "Після цього його нікуди на допит не викликали", - підкреслила адвокат.

Разом з тим Лукаш не змогла позитивно відповісти, що Януковичу не загрожує кримінальна справа і затримання. "Цей папір (про зміну процесуального статусу зі свідка на підозрюваного й обвинувачуваного) пишеться швидко", - сказала вона.

Як відомо, раніше член фракції Партії регіонів Тарас Чорновіл заявляв, що Янукович перебуває за кордоном, оскільки одержав попередження про загрозу арешту.

Водночас Герман спростувала цю інформацію, повідомивши, що Янукович перебуває в Україні і особисто купував квіти для своєї першої вчительки з нагоди 1 вересня.

"Українська правда"powered by lun.ua