Мартиненко відсудить у Зінченка 1 копійку

Вівторок, 6 вересня 2005, 10:22

Лідер фракції "Наша Україна" Микола Мартиненко вважає, що сьогодні існує якийсь сценарій, спрямований на розкол президентської команди.

Про це він заявив у прямому ефірі на каналі "1+1" у понеділок ввечері, коментуючи розповсюджену екс-держсекретарем Олександром Зінченком інформацію про нібито незаконні дії Мартиненка.

"У моєму розумінні є сценарій, спрямований на розкол президентської компанії. І нездатність певних політиків справлятися із ситуацією в державі, коли роль президента значно зростає", - підкреслив Мартиненко.

Мартиненко ще раз відзначив, що збирається подати позов про захист честі і гідності у зв'язку з "неправдивими обвинуваченнями" на свою адресу з боку Зінченка.

"Коли людина виходить і обвинувачує не зрозуміло в чому, безсумнівно, я буду подавати до суду. У мене є абсолютна впевненість у тому, що я виграю. Вимагати я буду, звичайно, тільки одного - це публічне вибачення, спростування в інформаційному просторі. Позов буде, я думаю, одна копійка. На велику суму я з ним позиватися не буду", - відзначив лідер "Нашої України".

Коментуючи наступні політичні кроки Зінченка, Мартиненко припустив, що той піде в "Пору". "Ми чули сьогодні припущення на тій же прес-конференції, яку продовжив Порошенко, що він піде в "Пору". Я це теж можу припустити. Але я скажу вам, особисто я співчуваю тій політичній силі, куди він піде далі працювати", - відзначив він.

Відповідаючи на питання кореспондента про можливі політичні наслідки заяв Зінченка, Мартиненко підкреслив, що команда президента буде працювати далі. Також він додав, що ця подія "згуртує команду навколо президента з тим, що ми, відповідно, справилися з тими завданнями, які стоять перед президентом для того, щоб країна розвивалася в тому напрямку, як це оголосив у свій час кандидат у президенти Віктор Ющенко".

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua