Піскун пообіцяв перевірити Порошенка й Третьякова чесно

Середа, 7 вересня 2005, 16:57

Генеральний прокурор України Святослав Піскун заявляє, що перевірка за заявою екс-держсекретаря Олександра Зінченка буде чесною й неупередженою.

"Перевірка буде чесною, неупередженою, якщо будуть виявлені факти - вони будуть оприлюднені, і народ України про ці факти дізнається", - сказав Піскун у середу журналістам, повідомляє Інтерфакс-Україна.

За його твердженням, "генпрокурор перебуває в такому положенні, що президентом України й законом йому надане право перевіряти будь-яку посадову особу в цій країні".

"І якщо буде з'ясовано, що стосовно будь-кого із високих посадових осіб є ознаки кримінальних дій - про це буде повідомлено президентові й народу України через ЗМІ", - підкреслив Піскун.

У середу Зінченко заявив: "Я позитивно реагую на те, що було дане доручення після РНБО із приводу предметного залучення Генпрокуратури й СБУ для перевірки всього того, що було оголошено на моїй прес-конференції".

Разом з тим, він відзначив, що тих матеріалів, які є на даний момент, "ще не досить для того, щоб підвести риску". "Я думаю, що ми попрацюємо серйозно в цьому плані, і робота буде продовжена", - сказав він.

Зінченко також відзначив, що поки не може чітко сказати, чи вистачить його доказів для того, щоб довести свою правоту в суді із секретарем РНБО. "Суд є суд, зможу або не зможу (довести факти, викладені на прес-конференції), ми там подивимося", - сказав він.

Раніше в понеділок на прес-конференції Зінченко обвинуватив першого помічника президента Олександра Третьякова, секретаря РНБО Петра Порошенка й лідера фракції НСНУ Миколу Мартиненка в корупції.powered by lun.ua