Генпрокуратура затримала колишнього члена СДПУ(о)

Середа, 7 вересня 2005, 18:10

Генеральна прокуратура затримала колишнього голову Державного комітету з матеріального резерву Миколу Песоцького за підозрою в зловживанні службовим становищем.

Про це повідомляє канал ICTV з посиланням на прес-службу Міністерства внутрішніх справ.

За даними прес-служби, у березні Головне слідче управління МВС порушило кримінальну справу за фактом заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем і службової підробки документів посадовими особами Держкомрезерву, компанії "Укрресурси" і "Промислово-фінасового об'єднання "Інтер-Енерго".

За даними прес-служби, внаслідок їхніх дій Міністерству оборони було завдано збитків на суму понад 40 млн. гривень.

5 липня було порушено, а 20 липня закрито справу проти голови правління "Інтер-Енерго" Дмитра Крючкова, який обіймав на той час посаду заступника голови Державної адміністрації в Рівненській області.

Після цього 22 липня Генпрокуратура порушила справу проти Песоцького.

Песоцького і Крючкова на 6 вересня запросили до Генпрокуратури. У Генпрокуратурі Крючкова допитали як свідка, а Песоцькому висунули обвинувачення і затримали.

Справу проти Песоцького порушено за частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу (зловживання владою або службовим становищем), що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю.

Песоцький був членом СДПУ(о) і одним із заступників голови партії, але взимку вийшов з партії.powered by lun.ua