Ющенко назвав всіх звільнених своїми друзями і не виключає їх повернення

26 переглядів
Четвер, 8 вересня 2005, 13:16

Президент Віктор Ющенко хотів би, щоб звільнені ним високопосадовці залишилися у владній команді.

"Я хотів би, щоб вони залишилися у владній команді", - сказав Ющенко, відповідаючи на питання під час інтерв'ю тележурналістам.

На питання, як це може статися, Ющенко сказав: "Прямої швидкої відповіді у них немає. Якщо вони можуть працювати спільно, зможуть доказово змінити поведінку..".

"Моя оцінка їх незмінна - це важливі люди для новітньої історії України, я шаную їхні позиції, але ставлю єдину умову - здатність працювати в єдиній команді", - додав Ющенко.

"Вони залишаються моїми друзями - людьми, яких я поважаю. Але Україна понад усе", - сказав Ющенко.

"Більше я не хочу, щоб інтриги між двома-трьома людьми вели до формування проблем", - зазначив президент.

На питання про формат участі у виборах Ющенко сказав, що не виключає, що звільнена єдина команда піде на вибори разом.

"Хоча не було виключенням, якби там був і другий формат, коли ми говоримо про коаліцію сил, чи єдиним блоком, чи трьома-чотирма блоками".

Ющенко також обурився з приводу заяви Миколи Томенка, який у четвер зранку на прес-конференції заявив, що розслідування справи Гонгадзе блокувалося оточенням Ющенка.

"Коли Микола Томенко коментує, що у справі Гонгадзе в мене щось там... За 5 місяців у справі Гонгадзе ми зробили більше, ніж за попередні чотири роки", - сказав він.

"Появилися люди, які повірили мені, повірили владі і під розписку дали пояснення. Але знайти відповідь на питання, хто замовив убивство - набагато складніше. Я переконаний, відповідь буде, треба просто більше часу для вивчення ситуації", - сказав Ющенко.

"Українська правда"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua