Тимошенко не говорила, що Ющенко її зрадив і обіцяє все розповісти

Четвер, 8 вересня 2005, 14:07

Екс-прем'єр міністр Юлія Тимошенко поки ніяк не коментує свою відставку.

Про це сказав її прес-секретар Віталій Чепінога.

"Тимошенко поки ніяк не коментує свою відставку", - сказав він і уточнив, що заява екс-прем'єра з цього приводу готується на п'ятницю. "На даний час обговорюється форма, у якій це буде зроблено", - додав він.

Водночас прес-секретар Тимошенко спростував повідомлення про те, що вона нібито заявила, що Ющенко зрадив її втретє.

"Вона такого не говорила", - сказав прес-секретар.

Пізніше надійшло офіційне повідомлення прес-служби Кабінету міністрів, де підтверджується, що Тимошенко "не робила жодних заяв та коментарів щодо власної відставки, а також не висловлювалася і не оцінювала рішення президента України Віктора Ющенка щодо відставки уряду".

"Прес-служба Кабінету міністрів просить засоби масової інформації утриматися від оприлюднення неперевіреної інформації", - йдеться у повідомленні.

Раніше Ліга з посиланням на джерело в Кабміні повідомляла, що в четвер Тимошенко в ультимативній формі зробила кілька заяв у зв'язку із заявою президента Віктора Ющенка про відставку Кабміну.

Зокрема, Тимошенко нібито заявила, що зараз її третій раз зрадив Ющенко: перший раз - коли вона була віце-прем'єром, потім коли він назвав рух "Україна без Кучми" "фашистським" і сьогодні, коли вона почула заяву Ющенка про те, що для ухвалення рішення по Петру Порошенку Віктору Ющенку необхідні документи.

При цьому Тимошенко нібито відзначила, що в четвер Порошенко і Ющенко єдині як ніколи.

Також повідомлялося, що Тимошенко вимагає, щоб не втручалися в кадрову політику її виборчого блоку на майбутніх парламентських виборах.powered by lun.ua