У Григоришина забрали акції "Динамо"

П'ятниця, 9 вересня 2005, 12:16

Оболонський районний суд визнав недійсним договір купівлі-продажу простих іменних акцій ЗАТ "Футбольний клуб "Динамо” Київ”, укладений між ЗАТ "Український промислово-фінансовий концерн "Славутич” та компанії "Пасіфік Інтернешнл Спорт Клабз Лімітед”.

Про це повідомляє прес-служба клубу у п’ятницю.

У повідомленні сказано, що таке рішення було прийняте судом, розглянувши позов Олександра Згурського до ЗАТ УПФ концерн "Славутич”, компанії "Пасіфік", ТОВ "Регістр” про визнання недійсним договору купівлі-продажу цінних паперів.

Як відомо, судові розгляди навколо "Динамо" почалися навесні 2005 року.

Зокрема, під сумнів поставлено відчуження акцій групою офшорних компаній на користь Ігора Суркіса і Згурського, ігноруючи підтверджену оферту Pacific.

З березня 100% акцій ФК "Динамо" (Київ) знаходяться під арештом. Печерський районний суд Києва призначив розгляд позову компанії Pacific на 21 вересня. Резервна дата розгляду - 21 жовтня.

Адвокати Pacific припускають, що судовий процес в Оболонському суді міг бути ініційований для того, щоб у випадку визнання договору купівлі-продажу акцій "Динамо" (Київ) недійсним, зірвати розгляд позову Pacific у Печерському суді на підставі того, що компанія не є акціонером ФК.

Згідно з даними реєстратора, станом на початок літа президенту Суркісу належало 85,88%, Згурському - 10,98%.

"Українська правда"powered by lun.ua