Піскун відновив слідство по справі Гонгадзе після експертизи?

П'ятниця, 9 вересня 2005, 12:38

Народний депутат, член фракції БЮТ Сергій Головатий, що представляє інтереси матері вбитого журналіста Георгія Гонгадзе Лесі Гонгадзе, заявляє про те, що Генеральна прокуратура повідомила його про відновлення слідства у справі Гонгадзе.

Про це Головатий заявив на прес-конференції, повідомляє Інститут масової інформації з посиланням на "Українські новини".

Головатий зазначив, що після того, як він приступив до ознайомлення з матеріалами справи, 22 серпня він спрямував у Генпрокуратуру два клопотання, одне з яких стосувалося експертизи тіла Гонгадзе, що проводиться в Німеччині.

Головатий повідомив, що 31 серпня він одержав листа від Генпрокуратури, в якому йшлося, що 29 серпня слідство у справі Гонгадзе було відновлено.

За словами депутата, причиною відновлення слідства називалася саме згадана експертиза. Головатий наголосив, що таким чином він далі не може продовжувати ознайомлення з матеріалами справи.

Він також зазначив, що досі не було офіційної інформації Генпрокуратури про відновлення справи.

У той же час речник ГПУ Олексій Бебель відмовився коментувати такі заяви Сергія Гловатого, неспростувавши і не підтвердивши їх. При цьому пан Бебель сказав лише, що "зараз відбувається ознайомлення з матеріалами справи Гонгадзе". Жодної іншої інформації речник ГПУ не повідомив.

Однак, за повідомленням інформагентств, у Генпрокуратурі здивовані заявою депутата Сергія Головатого про те, що він не може продовжувати ознайомлення з матеріалами справи. У прес-службі ГПУ повідомили, що завтра о 9.00 він може прийти і працювати з документами.

Як повідомлялося, на початку серпня Генпрокуратура завершила слідство у справі про вбивство Гонгадзе. Справа Гонгадзе налічує близько 60 томів.powered by lun.ua