Митниця подала на Турчинова в суд й оцінила Скомаровського в 13 гривень

П'ятниця, 9 вересня 2005, 15:16

Керівництво Держмитслужби підготувало позов до суду проти екс-голови Служби безпеки України Олександра Турчинова у зв'язку з поширенням неправдивої інформації, приниженням честі й достоїнства державних службовців.

Про це повідомляють "Новості Україна" з посиланням на прес-службу Держмитслужби.

Як йдеться в повідомленні, керівництво відомства вимагає публічного спростування обвинувачень проти екс-глави Держмитслужби Скомаровського з виплатою матеріальної компенсації за моральний збиток у розмірі 13 гривень.

Рішення керівництва про подачу позову проти Турчинова було викликано тим, що Служба безпеки України 8 вересня поширила інформацію про порушення кримінальної справи проти Скомаровського за фактом корупційних дій і контрабандної діяльності, що послужило приводом для його звільнення.

Як підкреслюється в заяві, Держмитслужба має інформацію про те, що дана справа не порушувалася.

Раніше екс-голова Державної митниці Володимир Скомаровський заявляв, що СБУ не порушувала щодо нього кримінальну справу, повідомляв 5 канал у п'ятницю.

За словами Скомаровського, він хоче подати позов про захист честі і гідності, оскільки вважає недостовірною інформацію, яку раніше поширила про нього СБУ.

"Мені особисто повідомили, що справи немає. Може, вона була в Турчинова, але він її спалив", - сказав він.

Як відомо, у четвер прес-служба СБУ поширила заяву, у якій йшлося, що проти Скомаровського порушено кримінальну справу за фактом корупційних дій і контрабандної діяльності.

Водночас у коментарі "Українській правді" прес-секретар голови СБУ Марина Остапенко повідомила, що на даний час СБУ розслідує кримінальну справу, порушену в березні 1999 року за обвинуваченням Скомаровського у здійсненні контрабанди і службової підробки.

За словами Остапенко, кримінальна справа була припинена в жовтні 1999 року тодішнім слідчим УСБУ Вінницької області Василем Вовком (на даний час – заступник голови Держмитниці).

30 серпня нинішнього року Генпрокуратура скасувала постанову про припинення цієї справи і передала для проведення досудового слідства у провадження головного слідчого управління СБУ.

"Саме цю інформацію повідомив голова СБУ Ігор Дрижчаний Володимиру Скомаровському", - підкреслила Остапенко.

"Українська правда"powered by lun.ua