Речник Ющенка бачить лише два збіги у "списку уряду"

П'ятниця, 9 вересня 2005, 15:29

Прес-секретар президента Ющенка офіційно спростовує наявність списку нового уряду та інформацію про відставку генпрокурора Святослава Піскуна.

Такий список в п’ятницю був розповсюджений деякими засобами масової інформації.

"В цьому списку лише дві позиції відповідають дійсності – це в.о. прем'єра та голова СБУ", повідомила Ірина Геращенко в коментарі для "Української правди".

За її словами, в п’ятницю Ющенко мав зустрічі з Юрієм Єхануровим, Володимиром Литвином, керівництвом депутатських груп і губернаторами, де "він закликав всі політичні сили працювати на Україну".

"Президент заявив, що саме Єханурову доручено очолити робочу групу по формуванню нової урядової команди. Зараз проводяться переговори. Ніяких попередніх списків не існує", сказала прес-секретар.

Проте, за її словами, президент "володіє інформацією, хто ефективно працював в минулому складі уряду".

На зустрічах мова йшла про те, що кандидатура Єханурова найближчим часом буде винесена на затвердження парламенту.

В той же час, на зустрічі із губернаторами президент Ющенко закликав їх розглядати процеси, що відбуваються в Україні, виключно як продовження політичних реформ, повідомляє прес-служба президента.

Він наголосив, що головні напрямки діяльності влади, її програмні позиції і платформи залишаються незмінними. "По жодному етапу рух не буде зупинено", – сказав Ющенко.

Президент наголосив, що нова влада повинна працювати виключно в контексті принципів, які звучали під час революції на Майдані.

На нараді присутні губернатори, а також в.о. прем’єра Юрій Єхануров, держсекретар Олег Рибачук, в.о. першого віце-прем’єра Анатолій Кінах, в.о. міністра внутрішніх справ Юрій Луценко, генпрокурор Святослав Піскун, київський міський голова Олександр Омельченко.

"Українська правда"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua