ТИМОШЕНКО ПІДЕ НА ВИБОРИ БЕЗ ЮЩЕНКА ЧИ ЯНУКОВИЧА

6 переглядів
П'ятниця, 9 вересня 2005, 21:58

Екс-прем’єр Юлія Тимошенко заявляє, що планує йти на парламентські вибори самостійно.

Про це вона сказала в ефірі телеканалу "Інтер" у п’ятницю.

"Я, безумовно, очолю блок на вибори і буду йти окремо", - сказала Тимошенко.

За її словами, вона збирається очолити "всіх людей, які готові прийти до нас – і з нашої команди і інших людей, які здатні зрозуміти, що Україна – наша єдина мета, і все наше життя присвячене їм".

"Я хочу сказати, що я вас не зраджу! І я не іду, щоб повернутися. І я ніколи не йду, а залишаюся з вами!", - сказала вона.

На прохання назвати п’ятірку її соратників, вона зазначила, що "ще зарано говорити", бо списки ще не формуються. "Але можу твердо сказати, що це будуть достойні, це будуть сильні люди, які мають моральний авторитет в суспільстві", - сказала вона.

На питання, чи збирається вона перейти в опозицію, Тимошенко відповіла:

"Я хочу вам сказати, що я, на відміну від багатьох політиків, не міняла своїх позицій, своєї моралі. Я не міняла свого відношення до України, тому, якщо хтось змінив, а я знаходжуся на зрозумілому для себе шляху", - сказала вона.

Тимошенко також зазначила, що на виборах вони йтимуть "паралельними шляхами" з президентом Віктором Ющенком.

"Це не значить, що це війна, це будуть дві різні команди з абсолютно різним набором. Я не піду на вибори з тими людьми, які сьогодні так дискредитували Україну. Я маю на увазі не президента, а його оточення", - продовжила Тимошенко.

"Я хочу, щоб ми об'єднали країну, щоб можна були прийти і побудувати країну, в якій буде і відчуття справедливості, і заможність, і прекрасний розвиток виробництва і інвестицій, коли буде правосуддя, коли припиниться корупція, коли ніхто не пересуватиметься владою, щоб отримати зайві статки", - сказала Тимошенко на завершення своєї промови.

***

На прес-конференції після телеефіру Тимошенко сказала, що на виборах вона не буде блокуватися з силами, які представляють владу Кучми, а тепер опозицію. "Ми не будемо створювати ніяких блоків з нинішніми опозиційними силами", - сказала Тимошенко.

"Ми будемо працювати блоком, який я очолюю", - додала Тимошенко, але сказала, що вона буде проводити переговори з силами, з якими співпрацювала під час виборів і в уряді.

Тимошенко сказала, що у неї почуття, що "все це вже було" за часів Кучми. "Але ситуація в країні зовсім інша. Я можу спокійно спілкуватися зі ЗМІ і можуть спокійно існувати такі  політики, як Олександр Зінченко, і за це їм не відрізатимуть голову".

Тимошенко також відкинула, що може бути друга помаранчева революція. "Помаранчева революція могла бути тільки однією. І поки я жива, її ідеали не будуть зраджені".

Вона також повідомила, що у неї "немає ні на кого ніяких образ, мій шлях окремий". Тимошенко сказала, що "вітає всіх нових міністрів і бажає успіхів досягнути результатів".

"Українська правда"


Повну розшифровку виступу Тимошенко читайте тут.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua