Шуфрич звинуватив Порошенка у брехні?

11 переглядів
Вівторок, 4 жовтня 2005, 15:59

Депутат фракції СДПУ(о) Нестор Шуфрич заявляє, що твердження екс-секретаря РНБО Петра Порошенка про передачу власного бізнесу в управління фонду до свого призначення секретарем РНБО, не відповідає дійсності.

Про це Шуфрич заявив у вівторок під час прес-конференції.

Шуфрич передав журналістам документи, надані йому адвокатами, прізвище яких Шуфрич відмовився уточнити, згідно з якими ВАТ "Закритий не диверсифікований корпоративний інвестиційний фонд "Петра Порошенка" був створений лише 7 вересня 2005 року.

Згідно із документом, фізичною особою – засновником є Порошенко Петро Олексійович. Головою спостережної ради фонду є його батько Порошенко Олексій Іванович.

Також, згідно із довідкою, переданою Шуфричем, засновником ТОВ "Спортивно-оздоровчий комплекс "Літо - 2000" також є батько екс-секретаря РНБО.

Раніше Порошенко заявляв про непричетність до ТОВ "Спортивно-оздоровчий комплекс "Літо - 2000", яке будує великий будинок та причал для яхт в Козині.

На питання журналістів, чому з даними документами Шуфрич не звернувся до правоохоронних органів та судів, депутат відповів:

"У мене своє ставлення до верховенства права в Україні. Я більше вірю вам (журналістам)".

Шуфрич додав, що з адвокатами, які передали йому ці документи, він познайомився лише в понеділок, однак не має сумнівів у достовірності цих документів.

За його словами, адвокати продовжують готувати матеріали, які пізніше будуть оприлюднені.

"Я не хочу сидіти на компроматі", сказав він та пообіцяв, що як тільки він отримає нові дані від адвокатів, він їх оприлюднить.

На питання журналістів про те, чи справді соціал-демократи займалися питаннями поїздки екс-прем'єра Юлії Тимошенко в Росію, Шуфрич відповів, "це сміхи і абсурд і тут навіть немає чого коментувати".

На питання, чи можлива майбутня співпраця з Тимошенко, Шуфрич відповів, що це нереально.

"Ми чітко визначили своє ставлення до Майдану і тих, хто на ньому стояв. Зараз і на виборах я не бачу такої перспективи", - зазначив він.

"Українська правда"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua