Пинзеник не буде "Нашою Україною" через скандали

2 перегляди
Субота, 8 жовтня 2005, 13:37

Лідер партії "Реформи і порядок" Віктор Пинзеник залишається працювати в уряді Юрія Єханурова і не планує виходити з ПРП.

Про це він сказав журналістам під час перерви з'їзду партії, що проходить у суботу.

"Я заявив, що залишаюсь в уряді. Я знаю, за яких умов я туди прийшов. І робитиму те, що робив до цього часу. Ми сподіваємося виконати бюджет і поставлені завдання, і до наступного року передати новому уряду не руїни, а здорову країну", - сказав він.

На питання, чи залишиться він головою партії, Пинзеник відповів, що йому "некоректно коментувати такі речі".

"Сьогодні я в партії, веду з’їзд і я її очолюю. На наступному з'їзді розглядатиметься питання обрання голови партії", - сказав він.

На питання щодо формату участі ПРП в наступних виборах, Пинзеник відзначив, що треба вести діалог. "Який блок буде – покаже діалог".

На питання, чи можливе об'єднання з "Народним союзом Наша Україна", Пинзеник відповів: "Поки не розмовляють, то все здається неможливим. Треба вести діалог, він покаже".

В той же час, учасники з'їзду висловлювали думку про те, що Пинзеник має залишитися в уряді, щоб проводити лінію партії і захищати ідеали Майдану.

Також вони пропонували визначитися вже зараз, в якому форматі партія йде на вибори. Більшість виступаючих висловлювало думку за те, щоб відбулася коаліція з блоком Юлії Тимошенко. Один з керівників партії Микола Томенко запропонував провести з цього приводу рейтингове голосування.

Ще один член президії партії Ігор Гринів повідомив про рішення партії повернути стару назву "Партії Реформи і порядок". При цьому учасники з'їзду радили вказати в мотивуючій частині, що назва змінюється через те, що "Наша Україна" дискредитована скандалами в НСНУ".

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua