У Литвина не буде "лівої руки", його депутати кинули "Регіони"?

Четвер, 3 листопада 2005, 12:38

Верховна Рада не змогла обрати заступника голови Верховної Ради.

У таємному голосуванні взяли участь лише 161 депутат.

На цю посаду претендували Володимир Заєць (СДПУ(о)), Юрій Костенко (УНП), Валерій Коновалюк (фракція "Довіра народу").

Раніше Верховна Рада не підтримала пакет, яким планувалося обрати керівників і заступників голів деяких парламентських комітетів.

Пакет набрав 113 депутатських голосів з необхідних 226.

Перед цим депутати провели рейтингове голосування, яким визначили кандидатури на посади голів комітетів.

На посаду голови бюджетного комітету найбільшу кількість голосів набрала Людмила Супрун (159), на посаду голови спеціальної контрольної комісії з питань приватизації - позафракційний Володимир Заплатинський (175), на посаду голови комітету з питань держбудівницта депутат фракції "Регіони України" - Віктор Слаута (208).

На посаду голови комітету з питань охорони здоров'я найбільше голосів набрав Михайло Сятиня (фракція Народної партії, 156 голосів). При цьому під час голосування член СДПУ(о) Тамара Прошкуратова натискала одночасно на три кнопки, що заборонено конституцією.

На посаду голови комітету з питань науки й освіти найбільше голосів набрав Михайло Родіонов із КПУ (145 голосів), на посаду голови комітету з питань європейської інтеграції Олег Зарубінський із НПУ (211).

У рейтинговому голосуванні на посаду першого заступника голови комітету з питань фінансів і банківської діяльності найбільшу кількість голосів набрали Дмитро Святаш (НПУ) і Віталій Хомутинник ("Регіони України").

На посаду голови комітету зі свободи слова претендував есдек Ігор Шурма, а на посаду голови комітету із закордонних справ Ігор Осташ.

Після голосування лідер фракції Партії регіонів Раїса Богатирьова обвинуватила депутатів фракції Народної партії у зриві домовленостей.

Українська правда