Радник Януковича наполягає, щоб у неї запитали про судимості шефа

Четвер, 3 листопада 2005, 13:03

Радник лідера Партії регіонів Ганна Герман наполягає на тому, щоб її допитали у справі про зняття судимостей з лідера Партії регіонів Віктора Януковича.

За її словами, вона "тільки що дзвонила в прокуратуру міста Києва" і цікавилася коли буде проведений її широко анонсований у ЗМІ допит, повідомляє Остров.

"Я тільки що подзвонила в прокуратуру міста Києва, хотіла довідатися в них, як вирішується питання з моїм допитом. У них є доручення Донецької прокуратури допитати мене", - сказала Герман.

Герман також заявила, що готова прийти на допит "хоч завтра".

"От тільки знайду свого адвоката і завтра ж прийду на бесіду зі слідчим 1-го слідчого відділу прокуратури Євгеном Анатолійовичем (прізвище слідчого Герман не знає)", - сказала радник Януковича.

При цьому вона підкреслила, що "настав час закінчувати з цим тривалим піаром".

Раніше Герман уже заявляла, що слідчий, який повинний був приїхати в Київ і взяти в неї свідчення, з нею так і не зустрівся.

Про те, що 19 жовтня слідчий вилетів на зустріч з Герман, заявляв заступник генерального прокурора України, прокурор Донецької області Олексій Баганець на прес-конференції в Донецьку.powered by lun.ua