Мороз просить Ющенка стати лобістом Мельниченка

П'ятниця, 4 листопада 2005, 14:26

Фракція Соціалістичної партії України вимагає від президента виступити гарантом конституційного права майора Миколи Мельниченка бути кандидатом у депутати.

З такою заявою у п'ятницю в парламенті виступив член фракції Іван Бокий, повідомляє Ліга.

"Ми вимагаємо від президента виступити чинним гарантом конституційного права Миколи Мельниченка бути суб'єктом виборчого права, а також неухильно виконати міжнародні зобов'язання, узяті Україною, зокрема, перед Радою Європи", - зауважив він.

Бокий також заявив, що Верховний Суд повинен скасувати рішення Центральної виборчої комісії про відмову зареєструвати Мельниченка кандидатом у депутати, "яке кидає виклик праву і європейському вибори країни".

Бокий нагадав, що раніше Центвиборчком відмовився виконати постанову Європейського суду з прав людини і ВС і не зареєстрував Мельниченка кандидатом у депутати від СПУ.

"Така поведінка Центвиборчкому зрозуміла - деякі державні чиновники - недобитки кучмівського режиму, як вогню бояться появи Мельниченка в Україні, та ще й у ролі кандидата в депутати, оскільки він є свідком їхніх злодіянь на самій верхівці влади", - зауважив депутат.