Партія Ющенка покарає кожного фальсифікатора. Тимошенко висуває їм умови

Вівторок, 8 листопада 2005, 11:55

Голова центрального виконкому партії "Народний союз Наша Україна" Микола Катеринчук заявляє, що НСНУ має намір ініціювати розслідування фальсифікацій під час президентських виборів 2004 року.

"Народний союз "Наша Україна" буде наполягати на тому, щоб кожен фальсифікатор був покараний", - повідомив Катеринчук в ефірі телеканалу "Тоніс" у понеділок увечері.

На думку голови виконкому НСНУ, найближчим часом будуть розслідувані резонансні злочини, пов'язані з фальсифікацією президентських виборів, що відбулися восени 2004 року.

Катеринчук також заявив, що НСНУ буде ініціювати підписання між усіма політичними силами угоди про проведення чесних парламентських виборів.

"Я упевнений, що НСНУ буде ініціювати угоду про чесні вибори, до якої, я думаю, приєднаються всі політичні сили, що пройшли на минулих виборах таку важку боротьбу з адмінресурсом і фальсифікаціями", - повідомив він.

Голова виконкому НСНУ також закликав усі політичні сили до розуміння того, що "демократична платформа може бути тільки одна і перемога може бути тільки на парламентських виборах одна, якщо переможе демократія".

Коментуючи можливість об'єднання НСНУ з Блоком Юлії Тимошенко, Катеринчук пояснив: "Існують певні умови, що висуває зараз Блок Тимошенко, і те, що ми бачимо, має бути погоджене".

На думку голови виконкому партії, "питання зближення НСНУ і БЮТ - це питання очікувань суспільства, ігнорувати які небезпечно".

"Інтерфакс-Україна"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua