Партія Ющенка просить позбавити їх "чорного піару"

2 перегляди
П'ятниця, 2 грудня 2005, 13:13

Фракція "Наша Україна" звернулася до всіх партій та блоків із закликом не допустити практики так званого "чорного піару" та провести чесні парламентські вибори 2006 року.

Про це йдеться у заяві фракції, підписаній її лідером Миколою Мартиненком, текст якої наводить прес-служба НСНУ.

"Ми звертаємося до всіх партій та блоків із закликом не допустити ганебної і засудженої суспільством практики так званого "чорного піару", голослівних звинувачень і наклепів, використання незаконних методів агітації", - йдеться у заяві.

"Сподіваємося, що парламентські вибори 2006 року будуть кроком до подальшої консолідації демократичних сил для утвердження України як цивілізованої європейської держави", - зазначається в документі.

Фракція також називає розпочату виборчу кампанію "історичною". "Це перші вибори на суто пропорційних засадах, які сприятимуть політичній структуризації українського суспільства і становленню української політичної нації", - йдеться у заяві.

У документі також зазначається, що це "перші повністю демократичні парламентські вибори в Україні, на яких не буде ні фальсифікацій, ні дії адмінресурсу, ні силового тиску на виборців".

"Українська правда"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua