Блок Ющенка подякував Ющенку і порадів за націю

Середа, 4 січня 2006, 16:02

Блок “Наша Україна” заявляє, що розв’язання “газової” кризи стало можливим завдяки принциповій й послідовній позиції президента Віктора Ющенка та уряду на чолі з Юрієм Єхануровим.

Про це йдеться у заяві Блоку, повідомляє прес-служба НСНУ.

"Україна продемонструвала світові готовність відстоювати свої власні інтереси, протидіяти політичному та економічному тискові й шантажеві. Цьому сприяла і підтримка дій нової влади більшою частиною українського суспільства", - сказано в заяві.

За словами членів Блоку, команда влади "у важкому переговорному процесі керувалася лише національними інтересами держави, інтересами кожного громадянина".

Блок “Наша Україна” наголошує, що “газова криза ще більше згуртувала українську націю – в цілому ми всі цей іспит витримали".

Водночас, у заяві зазначається, що окремі політичні сили в Україні, "які в розпал кризи виступили з популістською критикою уряду і навіть з вимогою його відставки, фактично підігрували тим, хто прагнув поставити Україну на коліна".

"Ми переконані – українські громадяни дадуть у березні цього року гідну оцінку політикам - пустословам, які не виявили ані патріотизму, ані відповідальності перед власним народом", - йдеться у заяві.powered by lun.ua