Кличко не бачить прогресу, але все ще сподівається

3 перегляди
П'ятниця, 3 лютого 2006, 19:40

Блок "Пора-ПРП" заявляє про відсутність будь-якого прогресу в питанні формування "помаранчевої коаліції" напередодні виборів, однак, не залишає надію на те, що така коаліція буде створена в наступному парламенті.

Про це заявив голова політради блоку "Пора-ПРП" Владислав Каськів на прес-конференції в п'ятницю в Києві.

"Нас не влаштовує закритість процесу формування "помаранчевої коаліції". Ми констатуємо абсолютну відсутність прогресу в цьому питанні", - сказав він.

НОВИНИ ТаблоID

Водночас, за його словами, "Пора-ПРП" не відмовляється від пропозицій про об'єднання "помаранчевих сил" для створення парламентської більшості в наступному складі Ради.

Каськів повідомив, що блок передав листа своїм політичним партнерам, зокрема, "Нашій Україні", у якому наголошує на необхідності створення "помаранчевої коаліції" найближчим часом без яких-небудь попередніх умов.

"Наша мета - не допустити реваншу сил колишнього політичного режиму після 26 березня. Нас не цікавить "дерибан" портфелів у майбутньому уряді", - сказав він, додавши: "Сьогодні єдина умова, яку ми висуваємо нашим партнерам, - це очистити списки від "кучмістів".

У листах "Пори-ПРП", зокрема, пропонується "Нашій Україні", БЮТ, Соцпартії до 7 лютого привселюдно оголосити про взяті на себе зобов'язання щодо створення "помаранчевої коаліції".

До 15 лютого пропонується ухвалити антикризовий План дій.

Крім цього, "Пора-ПРП" закликає створити міжпартійну робочу групу, що буде формувати широкомасштабний план дій щодо питань діяльності майбутньої коаліції у Верховній Раді наступного скликання.

Таку робочу групу необхідно створити до виборів, вважають у "ПРП-Порі".

"Інтерфакс-Україна"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua