Литвин пригрозив Єханурову прокуратурою

Субота, 4 лютого 2006, 14:12

Голова Верховної Ради Володимир Литвин підкреслює, що рішення парламенту мають виконуватись, якщо ж ні - оцінку цьому має давати Генпрокуратура.

В інтерв’ю журналістам у суботу у Макарові Київської області Литвин наголосив, що після вступу в дію закону про зміни до Конституції усі рішення парламенту - постанови, закони мають виконуватися.

НОВИНИ ТаблоID

При цьому він додав, що це стосується і деяких рішень, які останнім часом прийняв парламент і щодо яких "роблять вигляд, що вони не існують".

Коментуючи позов щодо бездіяльності парламенту у приведенні до присяги суддів КС, Литвин зазначив, що у разі позитивного рішення суду воно має бути виконано.

Водночас спікер наголосив, що, не чекаючи рішення суду, він у понеділок, 6 лютого, на Погоджувальній раді запропонує депутатам під час пленарного тижня 7-10 лютого призначити свою частину суддів КС і привести усіх до присяги.

Якщо депутати не погодяться, то Литвин, за його словами, запропонує парламенту привести до присяги суддів, призначених президентом і Всеукраїнським з’їздом суддів.

Коментуючи вихід Грузії із Ради міністрів оборони СНД, сказав, що "будь-яке питання завжди має під собою політичну основу". Він нагадав, що Україна є лише асоційованим членом СНД, тому не існує підстав для постановки питання про входження чи вихід України з цієї структури.

УНІАНpowered by lun.ua