Червоненко поговорить з Януковичем серйозно і без свідків

Неділя, 5 лютого 2006, 17:05

Запорізький губернатор Євген Червоненко має намір у понеділок провести зустріч з лідером Партії регіонів Віктором Януковичем.

"Це буде серйозна розмова без преси і мова піде про рівні умови ведення виборчої кампанії для всіх політичних партій і незастосування адмінресурсу, який на Сході сьогодні зосереджений саме у представників Партії Регіонів", – сказав Червоненко.

Він підкреслив, що зустрінеться з Януковичем саме в якості губернатора Запорізької області.

НОВИНИ ТаблоID

За словами Червоненка, він веде діалог з усіма політичними силами в регіоні з метою збереження спокою і миру й недопущення ніяких сутичок.

"Так, я двічі вже запрошував на розмову Юлію Тимошенко, хотів з нею поговорити зокрема про чистоту ведення кампанії і навіть під час її візиту у п’ятницю попросив виділити "Альфу" у зв’язку з останніми заявами Луценка", - сказав він.

"Я хотів би, щоб всі політичні сили без виключення взяли уроки Майдану. На виборах мають чесно перемагати ті, хто користується підтримкою українського народу", - цитує Червоненка прес-служба "Нашої України".

"Тому я хочу обговорити рівні умови на цих виборах, адже моє завдання як губернатора, поставлене президентом, – показати на Сході для всіх областей приклад толерантної політики і демократичності нової влади", - сказав губернатор Запоріжжя.

Українська правдаpowered by lun.ua