Безсмертний навіть не читав пропозиції Тимошенко

Вівторок, 7 лютого 2006, 10:47

Блок "Наша Україна" не отримував від БЮТ проекту угоди про створення коаліції у майбутньому парламенті.

Про це заявила керівник інформаційного департаменту штабу "Нашої України" Тетяна Мокріді, повідомляє прес-служба НУ.

За її словами, "угода, про яку заявив БЮТ, до штабу "Нашої України" не надходила". "Це може бути звичайним піар-ходом", - наголосила Мокріді.

НОВИНИ ТаблоID

"На сьогодні існує лише один проект угоди про відновлення помаранчевої коаліції, який є предметом переговорів для БЮТ, УНБ, СПУ і "ПРП-Пора". Ніякий інший документ під час перемовин не фігурує", - заявила керівник інформдепартаменту.

Також за її словами, "Наша Україна" дотримується домовленостей щодо нерозголошення ходу переговорного процесу, оскільки блок має на меті не інформаційну кампанію навколо переговорного процесу чи виключно популістські прийоми ведення виборчої кампанії, а правдиву ціль - відновлення помаранчевої коаліції".

"Ми ініціювали цей процес і будемо все робити для того, щоб відновити помаранчеву команду. І закликаємо усі політичні сили дотримуватися домовленостей", - заявила Мокріді.

Як відомо, у понеділок прес-служба БЮТ повідомила, що передала до штабів блоку "Наша Україна" та Соцпартії проект договору про створення коаліції після парламентських виборів.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua