Тимошенко веде на вибори дочку Гавриша

Середа, 8 лютого 2006, 18:20

Список Блоку Юлії Тимошенко на виборах у міську раду очолив відомий харківський журналіст Сергій Потимков.

Як повідомили кореспондентові агентства "Інтерфакс-Україна" у прес-службі місцевої організації БЮТ, крім телеведучого програми "Комендантська година" Потимкова в першу пятірку списку ввійшов ще один журналіст - головний редактор місцевої газети "Час" Олена Стронова (п'яте місце).

НОВИНИ ТаблоID

На другій позиції - перший віце-президент концерну "АВЕК і Ко" Сергій Сьомочкін (президент компанії Олександр Фельдман).

На третьому - політолог Володимир Наконечний, на четвертому - керівник компанії "Інюрполіс", депутат міської ради нинішнього скликання Тетяна Гавриш (донька Степана Гавриша, блок "Не так!").

Як передає кореспондент, у середу в Харкові відбулася презентація виборчих списків БЮТ у місцеві ради, під час якої були представлені перші п'ятірки блоку на виборах в обласну, міську і районну ради.

Представник парламентської фракції БЮТ Олександр Фельдман повідомив журналістам, що не сумнівається в перемозі блоку на виборах. Він заявив, що в Харківському регіоні БЮТ має намір зібрати 20-25% голосів виборців.

"Інтерфакс-Україна"powered by lun.ua