Тарасюк образився на Лукашенка за "відморозків"

Вівторок, 7 березня 2006, 13:07

МЗС України здивоване як формою, так і змістом звинувачень білоруської сторони, які були висловлені на ІІІ Всебілоруському з’їзді щодо України.

Про це заявив в інтерв’ю журналістам у вівторок речник МЗС Василь Філіпчук, повідомляє УНІАН.

За його словами, всі звинувачення не відповідають дійсності і позиції України щодо розвитку добросусідських відносин з Білорусією.

"Україна, як жодна інша держава, зацікавлена у суверенній, стабільній та демократичній Білорусі", - підкреслив він.

"Невід’ємною складовою інтеграції Білорусі до демократичного світу є дотримання демократичних норм та стандартів при підготовці та проведенні президентських виборів у цій країні", - наголосив речник МЗС.

Як відомо, на Всебілоруських зборах президент Білорусі Олександр Лукашенко назвав і країни, які, за його даними, залучені до підготовки перевороту у республіці.

"Через Україну, Прибалтику, Польщу йдуть сотні мільйонів доларів, щоб повалити режим Лукашенка. Ми знаємо, які посольства одержують готівку і возять сюди", - сказав він.

"Сотні мільйонів доларів, мобільні телефони, комп'ютери, заготовлені протоколи фальсифікації виборів. 19-го числа вони вийдуть із цими протоколами, які сьогодні вже заготовлені, оголосять переможцем когось із цих "відморозків" і скажуть: фальсифікувала влада вибори", - додав Лукашенко.powered by lun.ua