Ющенко готує лекцію для студентів

Вівторок, 7 березня 2006, 14:07

Президент Віктор Ющенко в день народження українського поета Тараса Шевченка прочитає лекцію перед студентами Київського Національного університету ім. Тараса Шевченка.

Виступ перед студентами відбудеться в рамках святкування Шевченківських днів у четвер 9 березня, повідомила у вівторок на брифінгу прес-секретар президента Ірина Геращенко.

"Президент планує прочитати лекцію, у якій буде говорити про своє бачення майбутнього України, і, зокрема, він звертатиметься до теми розвитку культури і духовності", - сказала вона.

Геращенко також відзначила, що "Віктор Ющенко хотів би відійти від стереотипів святкування Шевченківських днів".

Разом з тим Геращенко додала, що у рамках святкування відбудеться церемонія покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку, а також церемонія вручення Шевченківської премії.

Вона також повідомила, що Ющенко до кінця березня планує відвідати західні, східні та південні регіони країни.

На найближчі кілька тижнів заплановані поїздки президента по регіонах, але на сьогоднішній день ще уточнюється графік цих поїздок.

"Не виключено, що цього тижня президент відвідає Сумську область", - сказала Геращенко, слова якої наводить "Інтерфакс-Україна".

Вона також повідомила, що Ющенко має намір 14 березня дати прес-конференцію для регіональних, центральних і закордонних ЗМІ, що пройде в "Українському будинку" у Києві.

"Уже стало традицією, що раз на три місяці, президент проводить зустрічі з представниками засобів масової інформації", - відзначила Геращенко, при цьому підкресливши, що "такою традиційною подією стане і наступна прес-конференція".

Вона також повідомила, що наступного тижня Ющенко візьме участь у акції мінфіну по заохоченню найсумлінніших платників податків.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування