Єхануров і Янукович вибрали місце для побачення

Четвер, 9 березня 2006, 10:57

Блок "Наша Україна" і Партія регіонів підтвердили участь їхніх лідерів Юрія Єханурова і Віктора Януковича в теледебатах на "5 каналі", на які їх було запрошено.

Про це "Острову" повідомила прес-служба "5 каналу".

Готовність Єханурова і Януковича взяти участь у теледебатах підтвердили прес-секретар "Нашої України" Тетяна Мокріді та прес-секретар Партії регіонів Ганна Стеців-Герман.

Водночас Герман пізніше сказала, що дата і формат теледебатів на "5 каналі" Януковича і Єханурова ще не визначена.

Вона підтвердила інформацію про те, що досягнуто принципової можливості про теледебати на "5 каналі", але спростувала, що визначено дату і формат дебатів.

"Ми говорили з представниками каналу про дебати, але ми говорили лише про те, що ми не проти дебатів. Але ми не обговорювали поки ні дату, ні формат дебатів", - підкреслила Герман.

Вона також зазначила, що днями зустрінеться з представником каналу Єгором Соболєвим і обговорить усі питання майбутніх теледебатів.

Водночас керівник інформаційного департаменту “Нашої України” Тетяна Мокріді повідомила, що поки не отримала відповіді штабу Партії регіонів щодо можливості проведення дебатів 24 березня.

“Наша команда вважає, що для виборців краще, якщо ця дискусія відбудеться на фініші виборчої кампанії, хоча ми викликали Януковича на дебати з першого дня виборчих перегонів”, - сказала вона.

"Однак, якщо Віктор Федорович боїться робити ставку на дебати в останній день, ми можемо з ним подискутувати і 14-го, і 20-ого і 24-ого березня, оскільки для нас це не становить жодних проблем”, - додала Мокріді.

Раніше повідомлялося, що теледебати між лідерами "Нашої України" і Партією регіонів відбудуться 19 березня, в останній тиждень перед виборами.

Відповідно до регламенту програми ключові питання до політичних сил будуть такими:

Яким чином ви будете підвищувати доходи українських громадян?
Як ви забезпечите їм гідну старість?
Як ви будете боротися зі злочинністю?
Як ви забезпечите всім українцям доступ до якісної медицини?
Як ви зробите житло більш доступним?

Проект теледебатів на "5 каналі" не є комерційним.powered by lun.ua